Warsztaty SU

W tym tygodniu odbyły się warsztaty dla uczniów klas trzecich, podczas których starsze koleżanki (Dominika Rostankowska, Julia Górnowicz i Paulina Parolska) zachęcały młodszych uczniów do dołączenia do Samorządu Uczniowskiego od przyszłego roku szkolnego. Podczas spotkania członkinie SU przedstawiły prezentację „Dlaczego warto być w Samorządzie Uczniowskim”. Wyjaśniły czym jest Samorząd Uczniowski, jakie możliwości daje działalność w nim. Podając przykłady naszych działań pokazały również, że praca w nim to świetna zabawa, a dobrze działający samorząd integruje uczniów i całą społeczność szkolną. Zapewnia równowagę między nauką i zabawą oraz tworzy w szkole dobrą atmosferę!

Opiekunowie SU: Karolina Zatorska i Wirginia Chuda

Warsztaty SU dla klas III - 20.06.2024

Ułatwienia dostępu