1a i 1c na spotkaniu z alpakami 馃聽

Pierwszoklasi艣ci wybrali si臋 na wycieczk臋 do zagrody z alpakami w Damaszce. 馃 

Pani, kt贸ra opiekuje si臋 alpakami zapozna艂a nas z hodowl膮, miejscem pochodzenia oraz zwyczajami zwierz膮t. Dzieci aktywnie sp臋dza艂y czas w艣r贸d tych przemi艂ych zwierz膮t, czy艣ci艂y we艂n臋, przygotowywa艂y marchewki i karmi艂y. 馃 Czas sp臋dzony w towarzystwie alpak by艂 wyj膮tkowym do艣wiadczeniem. 馃グ馃槏 Opr贸cz spotkania z alpakami dzieci mia艂y inne atrakcje – zabawy integracyjne przygotowane przez animatorki, zabawy na placu zabaw czy pocz臋stunek w postaci pysznej dro偶d偶贸wki i popcornu. 馃コ馃洕馃嵖 Fantastyczn膮 niespodzian膮 dla uczni贸w by艂o zamykanie ich w ba艅ce mydlanej. 馃 Zwie艅czeniem naszego spotkania by艂o ognisko. 馃敟 Podczas naszej wizyty towarzyszy艂a niezwyk艂a, rodzinna atmosfera.馃 Dzi臋kujemy  za czas pe艂en pozytywnych emocji. 馃馃憢 

Karolina Makowska, Anna Sk贸ra 

1a i 1c na spotkaniu z alpakami - 10.06.2024

U艂atwienia dost臋pu