Dzień bez plecaka

Pod koniec ubiegłego tygodnia Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień bez plecaka. Inicjatywa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory w dowolny, zabawny sposób. Uczniowie naszej szkoły okazali się bardzo kreatywni. Zapakowali swoje przybory szkolne, książki i drugie śniadanie w przeróżny sposób. Widzieliśmy w szkole sklepowe kosze na zakupy, walizki, reklamówki, wiadra, torebki, skrzynki na narzędzia, transportery dla zwierząt, kosze wiklinowe i wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić. Ograniczeniem była tylko wyobraźnia. Dziękujemy za to, że tak licznie odpowiedzieliście na nasz pomysł, wykazując się tym samym kreatywnością, pomysłowością oraz dystansem do siebie i rzeczywistości.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Dzień bez plecaka - 07.06.2024

Ułatwienia dostępu