2a, 4b i 4c w Mega Parku

         Kolejna wycieczka za nami! 10 czerwca klasy 2a, 4b, 4c wyruszyły w drogę ku przygodzie. Naszym miejscem docelowym było Miasteczko Westernowe Kansas City położone w centrum Mega Parku w Grudziądzu. Jest to największe i najstarsze Miasteczko Westernowe w Polsce i stanowi najważniejszą część Mega Parku – Rodzinnego Centrum Edukacji i Rozrywki. Dzień był pełen niespodzianek i atrakcji. Obejrzeliśmy Western Show w Amfiteatrze – robiony z rozmachem pokaz westernowy, w którym bierze udział wiele osób i koni, dzięki czemu można podziwiać popisy jazdy kaskaderskiej, tresurę koni, jazdę w stylu westernowym, pełne humoru niepowtarzalne scenki z życia kowboi. Nie zabrakło też efektów pirotechnicznych.

         Podczas pobytu dzieci wraz z przewodnikiem zwiedzały ścieżki tematyczne.. Odbyliśmy  też wizytę we więzieniu rodem z Dzikiego Zachodu oraz na westernowym cmentarzu. W czasie  zwiedzania uczniowie przejechali się zadaszonym pociągiem Kansas City Express II. Na terenie parku można było zmierzyć się z własnym strachem i ujarzmić “Byka Rodeo” oraz sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy. Odwiedziliśmy Kopalnię Złota. Ciekawą atrakcją było również zwiedzenie mini Zoo oraz parku Dinozaurów.  Wielką radość sprawił także aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – zabawa w Luna Parku.  Dziękujemy uczestnikom za mile spędzony czas.

2a, 4b i 4c w Mega Parku w Grudziądzu - 10.06.2024

Ułatwienia dostępu