Sukcesy wokalne Oli Fierek

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Fierek zajęła I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami” Czersk 2024 zorganizowanym pod patronatem Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

Ola zaśpiewała piosenkę „Meluzyna, czyli historia podwodnej miłości”. Występ, który eksponował cały wachlarz możliwości wokalnych i estradowych, oczarował jury i widownię.

Uczennica klasy 5b zachwyciła też komisję XXI Powiatowego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej Rytel 2024 interpretacją piosenki „Bieszczadzkie anioły” i otrzymała I miejsce oraz Grand Prix za najlepszy występ i głos.

Piątoklasistka śpiewa nie tylko po polsku. Z powodzeniem rozwija swoje umiejętności wokalne w języku angielskim. W X Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Euro-Song” Chojnice 2024 zdobyła wyróżnienie za wykonanie piosenki Eltona Johna.

Ola rozwija swoje umiejętności muzyczne pod kierunkiem pani Julii Pruszak-Kowalewskiej z Gminnego Centrum Kultury w Czersku.

Oli, jej wokalnej opiekunce bardzo gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne festiwale.

Ułatwienia dostępu