Konkurs recytatorski

15 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski „Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna”. 📚🌸🌱🌷🌱

W konkursie wzięło udział 25 uczestników. Dzieci prezentowały wiersze w dwóch kategoriach wiekowych – klasy pierwsze i klasy drugie. 🎤 W każdej kategorii zostały wyłonione 2 miejsca i wyróżnienie. 🥇🥈🏅Wszystkie występujące dzieci świetnie poradziły sobie z pamięciowym opanowaniem wiersza, a co najistotniejsze, każdy uczestnik ukazał własną interpretację utworu. 😇Rozstrzygnięcie konkursu było dla komisji nie lada wyzwaniem, jednak trud każdego ucznia został doceniony. 😍🎀 Poza nagrodami za dwa pierwsze miejsca i wyróżnienie, każdy uczestnik otrzymał upominek oraz dyplom za udział w konkursie. 📜🎈

Oto wyniki konkursu:

Klasy 1:

🥇Hubert Nadolski

🥈 Szymon Konik

🏅Marcel Szreiber

Klasy 2:

🥇Lena Arndt

🥈Klaudia Drewczynska

🏅Maria Rompkowska

Uczniowie, którzy zdobyli 1 miejsca będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!! 👏🙌 🎉

A szczęśliwym zwycięzcom życzymy powodzenia w etapie powiatowym. 🍀

Karolina Makowska, Anna Skóra

Konkurs recytatorski klas 1 i 2 - 15.03.2024

Ułatwienia dostępu