Uczniowie pomagają

,,Kamienie wołać będą, jeżeli ludzie nie będą”

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spisali się na medal. Chętnie i aktywnie włączyli się w akcję pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska ,,Przytulisko” w Chojnicach. Dzięki tej akcji charytatywnej pod hasłem: ,,Kamienie wołać będą, jeżeli ludzie nie będą” do schroniska dotarło bardzo dużo karmy i akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji zwierząt. Wszystkie dary przekazaliśmy pracownikowi Schroniska ,,Przytulisko” – pani Natalii Jasnoch, która odwiedziła naszą szkołę. Pani Natalia chętnie opowiedziała dzieciom o funkcjonowaniu tego domu dla zwierząt oraz pokazała kilka zdjęć czworonożnych przyjaciół. Uświadomiła uczniom, że posiadanie zwierzaka w domu jest bardzo zobowiązujące i co trzeba zrobić, żeby pies czy kot mógł znaleźć nowego właściciela. W trakcie prezentacji uczniowie mogli zadawać pytania dotyczące pielęgnacji zwierząt oraz pracy w schronisku. Jednak największą radość sprawiły dzieciom zabawki dla   podopiecznych schroniska, zaprezentowane przez panią Natalię.

Opiekun SK LOP
Ewelina Bąk

Uczniowie pomagają - wizyta pracownika schroniska - 14.03.2024

Ułatwienia dostępu