32. Finał WOŚP

“Gdyby w innym kraju miałby być robiony taki finał, to niektórzy mogliby powiedzieć, że jest za zimno na trzymanie w ręce puszki” – tak Jerzy Owsiak mówił niegdyś o wolontariuszach. To oni już 32 raz pełni energii, zapału i z szerokim uśmiechem wyszli na ulice naszego kraju i nie tylko. Na terenie gminy Czersk kwestowało 23 uczniów i 5 opiekunów z naszej szkoły. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu na oddziały pulmonologiczne dla dzieci i dorosłych, tegoroczne hasło brzmiało “Płuca po pandemii”. Największą kwotę do puszki zebrał Jeremiasz Gajewski tj. 1885 złotych! Ale to nie wszystko! Grupa artystyczna pod opieką pani Celiny Kliczkowskiej również włączyła się w to niezapomniane wydarzenie, dzieci wystąpiły na scenie umilając czas tym, którzy świętowali na Hali im. Romana Bruskiego w Czersku. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Opiekunowie SU: W. Chuda, K. Zatorska

32. Finał WOŚP - 28.01.2024

Ułatwienia dostępu