Dzień Babci i Dziadka w 3a

Dla babci i dziadka, wnuczęta są bezcennym skarbem oraz powodem do największej radości. Ich cierpliwość, dobroć oraz ogromne doświadczenie życiowe zasługują na najwyższy szacunek.

24 stycznia uczniowie klasy III a zaprosili babcie i dziadków na klasową uroczystość przygotowaną specjalnie z okazji ich święta. Ten wyjątkowy dzień był dla wnuków najlepszą okazją, by podziękować babciom i dziadkom za miłość, opiekę oraz troskę okazywaną im każdego dnia.

Punktualnie o godz. 11.00 mali artyści pojawili się na scenie. Zebranych gości powitała wychowawczyni Celina Kliczkowska i  zaprosiła do obejrzenia uroczystego widowiska. Wnuczęta z elegancją oraz odrobiną humoru przekazywali dziadkom życzenia, słowa wdzięczności i uznania. Były wiersze, występy wokalne. Nie zabrakło też układów tanecznych do śpiewanych piosenek, których barwność oraz żywiołowość wzbudziły w dziadkach zachwyt i podziw.

Występy wnuków dostarczyły najbliższym wielu wzruszeń. W oczach niejednej babci i niejednego dziadka można było zauważyć łezkę szczęścia. Podziękowaniom z ich strony nie było końca, uśmiechem i gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy.

W tak miłej atmosferze kontynuowano spotkanie przy kawie i  słodkim poczęstunku, przygotowanym przez rodziców.

Dziecięce życzenia, piosenki i tańce wywołały wśród gości wiele radości oraz sprawiły, że uroczystość ta była dla wszystkich niezwykle wyjątkowa, bo rodzinna.

Celina Kliczkowska

Dzień Babci i Dziadka w 3a - 24.01.2024

Ułatwienia dostępu