Na Ranczo Zbyroza

5 maja uczniowie kl. 2b i 3c odwiedzili Ranczo Zbyroza w Osowie Leśnym.
W malowniczym miejscu spotkali się z alpakami: Hugo, Frugo, Kubą, Bubą i Alpim. Odwiedzili także inne zwierzęta między innymi kucyki, których karmienie sprawiło im ogromną frajdę. Ciekawe opowieści o zwyczajach zwierząt, poszukiwanie wiaderek z marchewkami po lesie, dokarmianie, głaskanie wywołały na twarzach uczniów uśmiech. Uczniowie również wzięli udział w warsztatach plastycznych. Mieli także okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe w pokonywaniu toru przeszkód. Następnie zintegrowali się przy ognisku i zakupili pamiątki. Kontakt ze zwierzętami na łonie natury przynosi nie tylko przyjemność, ale również wiele korzyści dla rozwoju emocjonalnego człowieka. Ranczo Zbyroza to miejsce urokliwe dla ludzi pozytywnych, o otwartych sercach, kochających zwierzęta i przyrodę.

Dziękujemy Pani psycholog za opiekę nad naszymi uczniami. Polecamy Ranczo Zbyroza!

Kamila Linda (wychowawczyni klasy 2b) i Maria Adamczyk (wychowawczyni klasy 3c) wraz z nauczycielkami p. Wioleta Pora, p. Monika Łobocka, p. Wioletta Jabłońska.

Klasa 2b i 3c w Ranczo Zbyroza - 5.05.2022

Ułatwienia dostępu