1c i 1d na Ranczo Zbyroza

27 kwietnia uczniowie kl. 1c i 1d odwiedzili Ranczo Zbyroza w Osowie Leśnym.

W malowniczym miejscu spotkali się z alpakami oraz innymi zwierzętami, między innymi kucykami, królikami, kurami i gołębiami. Dzieci słuchały ciekawych opowieści o zwyczajach zwierząt i poszukiwali po lesie wiaderek z marchewkami. Dokarmianie i głaskanie zwierząt wywołały na twarzach uczniów uśmiech. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach plastycznych, dekorując własne alpaki. Mieli także okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe w pokonywaniu toru przeszkód. Następnie zintegrowali się przy ognisku i zakupili pamiątki. Kontakt ze zwierzętami na łonie natury przynosi nie tylko przyjemność, ale również wiele korzyści dla rozwoju emocjonalnego człowieka. Ranczo Zbyroza to miejsce urokliwe dla ludzi pozytywnych, o otwartych sercach, kochających zwierzęta i przyrodę.

Dziękujemy Pani psycholog za opiekę nad naszymi uczniami. Polecamy Ranczo Zbyroza!

Wychowawczynie klasy Ic i Id wraz z opiekunami.

Wycieczka 1c i 1d na Ranczo Zbyroza - 27.04.2023

Ułatwienia dostępu