Sukces 3a w konkursie plastycznym

Sukcesy uczniów kl. 3a w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Anioły Bożonarodzeniowe”

Uczniowie kl. 3a wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Anioły Bożonarodzeniowe”. Zadaniem konkursowym było wykonanie aniołów dowolną techniką w przestrzennej formie. Na konkurs prace przekazali: Jan Błociński, Oskar Niemojewski, Kornelia Oksentowicz, Julia Stosik, Klaudia Sobiechowska, Dawid Wróblewski. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość. Wśród nagrodzonych prac znalazły się anioły wykonane przez uczniów z naszej szkoły.

 Laureatem III miejsca został Jan Błociński, wyróżnienie otrzymał Oskar Niemojewski.

Gratulujemy!

Celina Kliczkowska

Sukces 3a w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Anioły Bożonarodzeniowe" - 3.01.2024

Ułatwienia dostępu