Kreatywne popołudnie w 5b

W ramach cyklu popołudniowych spotkań ze sztuką użytkową zorganizowaliśmy 26 marca br. warsztaty dekorowania toreb i t-shirtów.

Pod czujnym okiem Pana Marka Panco Kłosowskiego – czerszczanina, który lubi tworzyć, malować, szkicować, znanego nam już z październikowych warsztatów graffiti, zdobiliśmy bawełniane torby i bluzki za pomocą specjalnych naklejek.

Najpierw każdy przygotował kompozycję, według własnego upodobania. Po odklejeniu folii zabezpieczającej naklejki, przykładał ją do powierzchni i przyprasowywał, używając papieru do pieczenia i żelazka. W ten sposób powstały spersonalizowane torby i ubrania.

Zapraszamy dziś do obejrzenia tej garderoby. Zachwyca swym unikalnym wyglądem.

Przed nami w maju kolejne kreatywne popołudnie. Będziemy malować płytki rysunkami graffiti, które po ułożeniu stworzą wielkoformatowy obraz.

Vb (wychowawczyni: Maria Gajewska)

Kreatywne popołudnie w 5b - 26.03.2024

Ułatwienia dostępu