Wycieczka kl. 7d

Zazwyczaj nie lubimy poniedziałków… ale ostatni poniedziałek (20 listopada) był zdecydowanie świetny dla uczniów klasy VII d! Razem ze swoją wychowawczynią – p. Aleksandrą Dzięcielską-Jasnoch i nauczycielem historii – p. Mirosławem Talewskim, pojechaliśmy na całodniową wycieczkę do Gdańska. Najpierw zwiedzaliśmy Muzeum Bursztynu, w którym podziwialiśmy inkluzje sprzed milionów lat i przepiękną biżuterię, poznawaliśmy proces powstawania bursztynu, przebieraliśmy się w stroje z epoki szlaków bursztynowych i zagraliśmy w bursztynowe warcaby. Muzeum zachwyciło nas nie tylko jantarowymi eksponatami, ale również nowoczesnym i klimatycznym wystrojem. Potem był czas na główną atrakcję wycieczki, czyli 2-godzinne zajęcia w JumpCity. Co się tam działo? Skoki, akrobacje, zabawa, dużo śmiechu, a przede wszystkim – integracja klasy i wspaniała współpraca. Klasa VII d udowodniła, że jest zgrana i potrafi ze sobą cudownie współpracować. Na koniec pojechaliśmy do restauracji McDonald’s, by uzupełnić stracone kalorie… To nie jest ostatnia wycieczka klasowa w tym roku szkolnym, bo z takim zespołem uczniów aż chce się wyjeżdżać częściej!

Wycieczka kl. 7d - 20.11.2023

Ułatwienia dostępu