Ognisko integracyjne kl. 5c

Uczniowie klasy V c wraz z rodzicami i wychowawczynią, panią Eweliną Bąk uczestniczyli w ognisku integracyjnym. Takie spotkanie dla dzieci to wspaniała okazja do promowania wartości takich jak przyjaźń, tolerancja i współpraca. Odpowiednia organizacja i zaangażowanie rodziców pozwoliło na stworzenie środowiska, w którym każde dziecko może czerpać radość ze wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami i rodzicami. Dzięki uprzejmości Pana Sołtysa wsi – Łubna, Piotra Witkowskiego, miło spędziliśmy sobotnie południe na świeżym powietrzu. Było ognisko z kiełbaskami, dzieci miały okazję pograć w piłkę, skorzystać z placu zabaw. Mogliśmy skosztować domowych wypieków przygotowanych przez rodziców oraz wypić ciepłą herbatę czy kawę. Pogoda dopisała, więc wszyscy byli zachwyceni i zadowoleni i z humorem na twarzach wrócili do domów.

Wychowawca
Ewelina Bąk

Ognisko integracyjne kl. 5c - 30.09.2023

Ułatwienia dostępu