Regaty o Puchar Starosty Człuchowskiego

23.09.2023- CZŁUCHÓW

W minioną sobotę uczniowie naszej szkoły startujący w klasie Optimist uczestniczyli w regatach w Człuchowie. Reprezentacja nasza liczyła 9 uczniów z klas 4a i 5a. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na przeprowadzenie całego programu regat (5 biegów) wraz z dodatkowo punktowanym biegiem o tzw. Błękitna Wstęga Jeziora Człuchowskiego.

Reprezentujący nas uczniowie mimo kończącego się sezonu wykazali się dobrą dyspozycją zajmując czołowe pozycje w regatach.

Oto wyniki:

Optimist Grupa A

2 miejsce – Oliwier Ring.

3 miejsce – Antonina Gwizdała

4 miejsce – Maja Jażdżewska

Optimist Grupa B

3 miejsce – Alicja Kołodziejczyk

4 miejsce – Natalia Kędzierska

6 miejsce – Wiktor Wiencelewski

9 miejsce – Karolina Schmidt

11 miejsce – Stanisław Przybylski

12 miejsce – Franciszek Rąbkowski

Ponadto Oliwier Ring wygrał wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Człuchowskiego i otrzymał efektowną (tradycyjną) wstęgę oraz ….drugi tego dnia puchar.

Gratulujemy sukcesów i zapraszamy na ostatnie w sezonie regaty, które rozegramy już we własnym gronie w Ostrowitem (Regaty Zakończenia Sezonu).

Regaty o Puchar Starosty Człuchowskiego - 23.09.2023