Wycieczka 5b i 5c 

Dnia 17 maja, klasy 5 b i 5 c wyruszyły na szkolną wycieczkę z naszymi opiekunami: p. K. Zatorską, p. H. Kobryń, K. Zaranek i p. B. Drewczynską. Najpierw, przyjechaliśmy do Bydgoszczy, gdzie czekały nas ekscytujące chwile w tzw. Escape Room. Podzieliliśmy się na grupy 5- i 6-osobowe i weszliśmy do pokoi. Jedna grupa była w świecie magii, inna poszła do opuszczonego cyrku, na Olimp i galaktykę. Wszyscy świetnie się bawili. Następnie odwiedziliśmy lubianą przez uczniów restaurację, a potem ruszyliśmy na dalsze wycieczkowe podboje. 

Po południu skierowaliśmy ”nasze kroki” na obrzeża Torunia, a dokładnie do parku linowego „Barbarka”, gdzie nas przeszkolono na temat bezpiecznego korzystania z torów. Można było tutaj sprawdzić swoją odwagę i spryt, gdyż niektóre odcinki szlaku były trudne, ale daliśmy radę! 

Nadszedł czas powrotu. Gdy przyjechaliśmy do Czerska, wszyscy się pożegnali i ruszyli do domów. 

Dziękujemy naszym opiekunom, którzy zapewnili nam taką frajdę.

K. Rostankowska – 5 c 

Wycieczka 5b i 5c - 17.05.2023

Ułatwienia dostępu