Lekcja o bezpieczeństwie

Za nami pierwszy tydzień wakacji. Bardzo ważne jest, by w tym okresie szczególnie dbać o własne bezpieczeństwo. W okresie, w którym znajdujemy czas na zabawę, odpoczynek i drobne szaleństwa. Bierzemy udział w różnych przygodach, wyjazdach i wycieczkach. Dlatego w ostatnich dniach roku szkolnego, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Maksymilian Łangowski oraz Jeremiasz Gajewski, omówili w ciekawy sposób zasady dotyczące spędzania bezpiecznie czasu wolnego. Po zakończonej prezentacji dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę, w nagrodę za poprawną odpowiedź, otrzymywały słodkości. Apel odbył się dla klas IV-VI. Spotkał się z dużym zainteresowaniem, co bardzo nas cieszy. Do zobaczenia we wrześniu! Dbajcie o siebie 😊

SU wraz z opiekunami: W. Chudą i K. Zatorską

SU przedstawia zasady bezpieczeństwa na wakacjach - 18.06.2024

Ułatwienia dostępu