Dyskoteka karnawałowa
9 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna – organizowana już tradycyjnie o tej porze roku – dyskoteka karnawałowa. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów. Najpierw bawiły się klasy 4–6, a następnie parkiet przejęły klasy 7–8.
O wspaniałą atmosferę przez cały wieczór dbał DJ, który skutecznie podtrzymywał zabawę i zachęcał wszystkich do tańca. Na uczestników czekała również kawiarenka z pysznymi przekąskami, słodkościami oraz ciepłymi daniami.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pań ze Szkolnego Koła Wolontariatu za przygotowanie kawiarenki oraz do wolontariuszy – naszych uczniów – za ich nieocenioną pomoc.
Wyjątkowe podziękowania należą się także dzieciom z Samorządu Uczniowskiego za ogromne zaangażowanie i wkład w organizację całego wydarzenia – zarówno w przygotowania, jak i przebieg dyskoteki.
Dodatkową atrakcją był los-niespodzianka dla każdego uczestnika, przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Dziękujemy również wszystkim nauczycielom za opiekę podczas zabawy oraz za wsparcie w organizacji tej corocznej inicjatywy.
Dyskoteka odbyła się pod koniec karnawału, dlatego była doskonałą okazją, by wspólnie spędzić czas, dobrze się bawić i pożegnać tegoroczny karnawał w radosnej atmosferze.
Opiekunowie SU
W. Chuda, K. Zatorska


