Kawiarenka

Dnia 16 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa, z tej okazji Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował w małej sali gimnastycznej kawiarenkę, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Było to miejsce, gdzie każdy kto chciał mógł odpocząć, ugasić pragnienie czy posilić się. Największą popularnością cieszyły się zapiekanki i frytki, a że był to Tłusty Czwartek nie mogło także zabraknąć pączków.

Ze sprzedaży smakołyków w kawiarence SKW zebrał 626,37 zł. Natomiast SK PCK ze sprzedaży popcornu uzbierał 237,35 zł. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na leczenie Aleksa Żakowskiego z Chojnic, który choruje na SMA typu pierwszego.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom i nauczycielom zaangażowanym w pomoc przy obsłudze kawiarenki.

Opiekunowie SKW
Monika Łobocka