Bal karnawałowy

W czwartek 16 lutego już od rana w naszej szkole pojawiły się różnorodne postaci ze świata baśni, bajek, filmów i gier. Można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, motylki, kotki, mumie, smoki, żołnierzy, rycerzy, piratów, policjantów; nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Był to dzień radości i wyśmienitej zabawy na balu karnawałowym klas I – III. Uczniowie bawili się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Przebierańcy prowadzeni przez wodzireja, w rytm porywającej muzyki tańczyli w parach, osobno lub całą grupą. Tańce i zabawy przeplatane były konkursami. Dzieci wykazały się dużą fantazją w oryginalności strojów, za co wszystkie otrzymały słodki upominek. Uczniowie i ich rodzice co roku zaskakują pomysłowością i starannością w przygotowaniu kostiumów na bal. Wspaniała muzyka i dobry humor towarzyszyły dzieciom do końca zabawy. Dziękujemy wszystkim paniom i dzieciom za wspólnie spędzony czas na tańcach i dobrej zabawie.

Organizatorki: J. Kulesza, E. Rutkowska

Bal karnawałowy w klasach I-III - 16.02.2023

Ułatwienia dostępu