Dwa ognie – półfinał

Dwa ognie usportowione  – półfinał wojewódzki

15 luty 2023 r – to był czas na sportową rywalizację i zabawę. Mowa o Półfinałach Wojewódzkich  Igrzysk Dzieci w „Dwa Ognie Usportowione” w kategorii dziewcząt  . Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku  wspólnie z SZS . W rywalizacji dziewcząt wzięły udział 4zespoły dziewcząt : SP Trąbki Wielkie, SP Czarna  Woda , SP Stara Kiszewa oraz SP1 Czersk. Otwarcia zawodów dokonał Gminny sekretarz SZS Piotr Fryca. Dekoracji , wręczenia pucharów i dyplomów dokonałaPani Dominika Oksentowicz   dyrektor „Jedynki

Nasza drużyna w przegrała dwa  mecze  i jeden wygrała. Dziewczęta w tej sytuacji mogły walczyć o III miejsce. Ostatecznie w ostatnich minutach meczu nasze dziewczęta  zajęły IV miejsce. Od III miejsca dzieliły je zaledwie 2 pkt.

Przez wszystkie mecze nasze dziewczęta wykazywały się dużą walecznością i koncentracją godną podziwu. Do medalu zabrakło troszkę szczęścia, ale i tak wielkie brawa za bardzo wysokie miejsce w województwie. Uczennice  przygotowywały się do startu w zawodach pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pana  Filipa Pruszaka

Drużyna wystąpiła  w składzie :Czapiewska Pola 4c, Kędzierska Natalia 4a, Lutowska Emilia 4a, Schmidt Karolina4a, Kośmider Lena 4b, , Pruska Agata5a, Kołodziejczyk Alicja 5a,  Kowalewska Lena 4b,  Gwizdała Tosia 5a  Galikowska Julia 4 c

Opracowanie i zdjęcia  Ewa Pruszak

Dwa ognie usportowione - półfinał wojewódzki - 15.02.2023

Ułatwienia dostępu