Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej

Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt Klas V-VI

7 lutego 2023 r. na hali sportowej w Łęgu odbyły się Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt zorganizowane przez  SZS oraz Szkołę Podstawową w  Łęgu Do rywalizacji sportowej chłopców i dziewcząt  zgłosiły się wszystkie szkoły z naszej gminy  w kategorii chłopców oraz dziewcząt.  Drużyny rozegrały mecze „każdy z każdym”, nie zabrakło walki, poświęceń, zaangażowania, radości i smutku.

Zawody zakończyły się wyłonieniem Mistrza Gminy w kategorii dziewcząt:

1 miejsce SP nr 2 Czersk

2 miejsce SP nr 1 Czersk

3 miejsce SP Łąg

4 miejsce SP Rytel

Zawody zakończyły się wyłonieniem Mistrza Gminy w kategorii chłopców:

1 miejsce SP nr 1 Czersk

2 miejsce SP Łąg

3 miejsce SP nr 2

4 miejsce SP Rytel

 Skład drużyny dziewcząt : Klaudia Szynwelska 6c, Nakielska Amelia 6a , Muchowska Olga 6a, Błocińska Marcelina 6a, Ringwelska Zofia 6d,  Chmielewska Patrycja 6d, Lewandowska Blanka 5a, Andrearczyk Blanka 5a, Pruska Agata 5a   

opiekun Ewa Pruszak

Skład drużyny chłopców:  Zielke Aleksander 6a, Rydzkowski Jakub 6d, Pepliński Szymon 6c, Łosiński Patryk 6d, Kamowski Dawid 6d, Gwizdała Norbert 6c, Grzeca Miłosz 6a, Engler Szymon 6c

opiekun Jacek Wycinka

Gratulujemy  wszystkim uczestnikom  zawodów i mocno trzymamy kciuki  za Naszych Mistrzów na zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej.

Opracowanie i zdjęcia: Ewa Pruszak

Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej - 7.02.2023

Ułatwienia dostępu