Projekt Bożonarodzeniowy

Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie mające na celu świętowanie Bożego Narodzenia. Odbyło się ono w nieco innej formie niż zwykle, ponieważ nie było jasełek, tylko uczniowie z klas IV – VIII śpiewali kolędy i składali życzenia Panu Jezusowi z okazji Jego urodzin. Te dwa zadania składały się na Projekt Bożonarodzeniowy, który został zrealizowany przez klasy : IVa, IVb, IVc, IVd, Va, Vd, VIa, VIb, VIc, VId, VIIa, VIIIa, VIIIb, VIIId, VIIIe pod opieką wychowawców.

Komisja w składzie: ks. Mateusz Pryczkowski, p. dyr. Dominika Oksentowicz, p. dyr. Danuta Szlachcikowska i p. Piotr Gliszczyński ocenili projekt pod względem tematyki odnoszącej się do Bożego Narodzenia oraz walorów artystycznych i przyznali następujące nagrody główne: w kategorii klas czwartych – klasie IVa, w kategorii klas V i VI – klasie VIb, w kategorii klas VII i VIII – klasie VIIa i VIIIa. Wszystkie uczestniczące klasy zasługują na wielką pochwałę i wyróżnienie za zaangażowanie się w Projekt Bożonarodzeniowy, który sprawił wielką radość słuchaczom, ale przede wszystkim Dzieciątku Jezus.

Projekt Bożonarodzeniowy - 22.12.2022

Ułatwienia dostępu