Sukces Kingi

SUKCES KINGI BANACH NA POWIATOWYM KONKURSIE KAWIARENKI PIOSENKI POLSKIEJ

4 listopada 2022 roku w sali widowiskowej Chojnickiego Centrum Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej. Uczestnicy w specjalnie dobranych kostiumach zaśpiewali piosenki rozrywkowe z okresu 20 – lecia międzywojennego. Głównym organizatorem konkursu było Stowarzyszenie „Dworek Polski”. Kinga Banach z kl. III a zaprezentowała utwór „Ada to nie wypada”  (muz. Zygmunt Wiehler, sł. Jerzy Jurandot). Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło 11 listopada podczas Koncertu Laureatów.

 Kinga zajęła I miejsce w kategorii  – szkoły podstawowe. Otrzymała nagrodę pieniężną, rzeczową oraz statuetkę. Piosenkę konkursową zaśpiewała na Koncercie Kawiarenki Piosenki Polskiej.

Gratulujemy!!!

Celina Kliczkowska

Sukces Kingi na konkursie powiatowym - 4.11.2022

Ułatwienia dostępu