Pierwszaki w kinie

9 listopada 2022r. uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami wybrali się do Starogardu Gdańskiego na seans pt. „King – mój przyjaciel lew”. Bilety do kina ufundowała Rada Rodziców w ramach prezentu z okazji ślubowania klas pierwszych. Film opowiada o nastolatce Inés i jej bracie Alexie, którzy znaleźli w domu małe lwiątko. Rodzeństwo dowiedziało się z wiadomości telewizyjnych o zaginięciu lwiątka z lotniska. Niespodziewany gość, któremu nadali imię King, szybko stał się ich najlepszym przyjacielem. Gdy okazało się, że King jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dzieciaki postanowiły pomóc mu wrócić do jego prawdziwego domu. W realizacji tego szalonego i odważnego planu wsparła ich tylko jedna osoba – zwariowany dziadek Max, z którym wspólnie wyruszyli w pełną przygód podróż. Seans był pełen przygód, humoru i wzruszeń. Niespodzianka sprawiła dzieciom ogromną radość. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie biletów.

Opracowanie: Kamila Linda

Klasy pierwsze w kinie w Starogardzie Gdańskim - 9.11.2022

Ułatwienia dostępu