Kreatywne animacje

Z okazji Święta Szkoły na sali gimnastycznej dla klas II i III odbyły się Kreatywne Animacje. Spotkanie prowadziła p. Kinga, p. Weronika i p. Paulina.

Kreatywne Animacje rozpoczęły się bardzo tanecznie do znanych dzieciom piosenek i melodii. Kolejnym elementem spotkania były zabawy z chustą animacyjną i malowaniem brokatowych tatuaży. Zabawy z chustą rozwijały pracę w grupie i pomagały w przełamywaniu barier w kontaktach z innymi dziećmi. Atrakcją były także zabawy wśród baniek mydlanych i na ruroskoczku. Nieoczekiwanie do wspólnej zabawy dołączyli bajkowi bohaterowie dobrze znani dzieciom czyli Miki i Chase. Udział bajkowych postaci wywołał dużą radość i jeszcze większą chęć do zabawy. Kreatywne Animacje to niezapominane spotkanie, które dostarczyło dużo pozytywnej energii. Różnorodne zabawy i wspólne tańce dały bardzo dużo radości i wywołały uśmiech na twarzach wszystkich uczestników, co zostało uwiecznione na foto relacji.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

Foto relację z zabaw “Kreatywne Animacje” w klasach II przygotowała p. Wirginia Chuda.

Wychowawcy klas II i III

Kreatywne animacje - 9.11.2022

Ułatwienia dostępu