Młodzieżowa Rada Miejska

Inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czersku

We wtorek, 11. 10. 2022r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w inauguracyjnej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej. Pan Krzysztof Przytarski przywitał wszystkich przybyłych uczniów oraz ich opiekunów, a następnie otworzył obrady. Nowo wybrani radni po złożeniu ślubowania odebrali z rąk burmistrza Czerska listy gratulacyjne. Z klas ósmych naszą szkołę reprezentowali: Alicja Pestka kl. VIIIa, Dominik Stosik kl. VIIIb, Nadia Chabowska kl. VIIIc, Alicja Aleksiuk kl. VIIId oraz Kordian Zabrocki kl. VIIIe. Podczas sesji odbyło się również głosowanie na przewodniczącego i jego zastępcę. W tym roku największą liczbę głosów zebrali uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Czersku. Obrady zakończyły się tradycyjnie wspólnym zdjęciem.

Barbara Ringwelska

Młodzieżowa Rada Miejska - 11.10.2022

Ułatwienia dostępu