Powiatowy Przegląd Piosenki

21 marca odbył się XXI Powiatowy Przegląd Piosenki „Na powitanie wiosny”, którego organizatorem było Centrum Kultury w Brusach. W konkursie wzięło udział około 220 uczestników, podzielonych na cztery kategorie wiekowe oraz na dwie kategorie wykonawcze: solo i zespoły. Naszą szkołę reprezentowały solistki z kategorii wiekowej – kl. I-III: Kinga Banach (kl. II a), Lucyna Leszczyńska (kl. II a) oraz Karolina Schmidt (kl. III a)

Kinga zaśpiewała piosenkę „Mama wszystko wie”, Lucynka „Krajkę”, a Karolinka „Wiosnę, wiosenkę”. Przegląd piosenki zakończył się sukcesem naszych solistek.

Kinga Banach i Karolina Schmidt zajęły ex aequo II miejsce.

Gratulujemy dziewczynkom  i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Celina Kliczkowska
Joanna Słomińska

XXI Powiatowy Przegląd Piosenki - 21.03.2022

Ułatwienia dostępu