Konkurs – LITTLE LINGUIST

Dnia 28 lutego 2022r. uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w konkursie z języka angielskiego „LITTLE LINGUIST”. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z zadań zamkniętych. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością słownictwa.

Najlepsi uczniowie klas pierwszych:

1 miejsce – Nikodem Zielke 1c

2 miejsce – Kornelia Oksentowicz 1a

3 miejsce – Anna Kąkolewska 1b

Najlepsi uczniowie klas drugich:

1 miejsce – Ksawery Konefka 2a

2 miejsce – Filip Urbański 2b

3 miejsce – Kinga Banach 2a i Lucyna Leszczyńska 2a

7 marca zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez szkołę, które wręczyła pani Dominika Oksentowicz,  a pozostali uczestnicy otrzymali magnetyczną zakładkę do książki. Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję!!!

Organizator
Agnieszka Wiencelewska

Konkurs - LITTLE LINGUIST - 28.02.2022

Ułatwienia dostępu