Wyniki konkursu biblijnego

14 stycznia miał miejsce finał szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda pt. “Ewangelia według św. Łukasza”. Był to konkurs plastyczny, przeznaczony dla uczniów klas I-IV. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I m. – Borys Chudy kl.II d
II m. – Katarzyna Babińska kl. IV b
III m. – Wiktoria Rostankowska kl. IV d oraz Ksawery Konefka kl. II a

Wyróżnienia otrzymali:
– Dominik Chmielewski kl. I a
– Julia Rostankowska kl. III a
– Igor Spica kl. IV c
oraz Nikodem Zielke kl. I c.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie za przygotowanie pięknych prac, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. Cztery nagrodzone prace wezmą udział w rejonowym etapie konkursu.

Życzymy powodzenia.

Wyniki konkursu plastycznego “Ewangelia wg św. Łukasza” autorstwa Bernadeta

Ułatwienia dostępu