Świat w lapbooku

11 grudnia został rozstrzygnięty II Wojewódzki Konkurs Geograficzny ŚWIAT W LAPBOOKU pod tegorocznym hasłem ROWEREM PRZEZ KASZUBY. Konkurs adresowany był do uczniów klas 5-8 szkół podstawowych województwa pomorskiego. Głównym celem było rozwijanie zainteresowań światem, podróżami oraz popularyzacja lapbooka jako atrakcyjnej formy w edukacji. Praca miała przedstawiać wiadomości, ciekawostki z wybranego przez uczestnika miejsca na Kaszubach z perspektywy uczestnika wycieczki rowerowej. Lapbook miał ukazać jego piękno oraz być inspiracją do rowerowej podróży. Na konkurs wpłynęły 52. prace z 28. Szkół.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:

kategoria klas 5-6: II miejsce: Wiktor Wiencelewski 5a

kategoria klas 7-8: wyróżnienie: Aleksander Zielke 7a

Gratulujemy!

II Wojewódzki Konkurs Geograficzny - Świat w lapbooku - 11.12.2023

Ułatwienia dostępu