Spotkanie z Mikołajem

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od pierwszej lekcji z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Święty Mikołaj nie zawiódł ich i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do wszystkich klas 0-3. Nasz gość oraz jego świta zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Na twarzy każdego ucznia ostatecznie zawitał uśmiech. Dzieci oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu słodki upominek i musiał się pożegnać, ponieważ wyczekiwała go kolejna grupa. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.
Organizatorami spotkania ze Świętym Mikołajem było szkolne koło PCK. Dziękujemy!

Spotkanie z Mikołajem - 6.12.2021

Ułatwienia dostępu