Mikołajki w kinie klasy 2d i 3b

Jak wszyscy doskonale wiedzą, niespodzianki z okazji Mikołajek bywają różne. Uczniowie klasy 2d i 3b mieli ich sporo. Mianowicie mikołajkową wizytę przygotowaną przez Szkolne Koło PCK. Ponadto otrzymali upominki dzięki zaangażowaniu rodziców. Natomiast wychowawczynie zorganizowały wyjazd od kina w Starogardzie Gdańskim na seans filmowy, na który również zaprosiły panią Wiolettę Jabłońską jako opiekuna.

Film pt. „Nasze Magiczne Encanto” opowiadał historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajdował się w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiadało wyjątkową moc, tylko nie Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto była w niebezpieczeństwie, Mirabel odkryła, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. Film był piękną opowieścią o rodzinnej miłości, dążeniu do celu i wzajemnej pomocy.

Mikołajkowy wyjazd zaliczamy do udanych – film się spodobał, dzieci wróciły zadowolone.

E. Bonkowska, E. Rutkowska

Mikołajki w kinie klasy 2d i 3b - 6.12.2021

Ułatwienia dostępu