Klasa IV d na mikołajkach w Ściernisku!

W ten piękny grudniowy dzień klasa IV d mogła cieszyć się spotkaniem ze św. Mikołajem w agroturystyce w Ściernisku koło Rytla. Organizatorzy przygotowali wspaniałe zajęcia. Były pogaduszki z Mikołajem, wspólne śpiewanie piosenek i kolęd, zabawy na śniegu, ze zwierzętami: przyjazną i psotną kozą, danielem, śliczną małą sarenką, owieczkami, które śmiało podchodziły do płoty po pyszną marchewkę.  Dzieci pisały i wysyłały listy do św. Mikołaja z listą prezentów, piekły pierniczki i delektowały się pysznym kakao. W Ściernisku panowała miła, świąteczna atmosfera. Czuliśmy się jak w świątecznej bajce za sprawą pięknych dekoracji, pomocy uroczych elfów  oraz paczek świątecznych, które wręczyliśmy sobie tego dnia. Dzień był wyjątkowy i na długo go zapamiętamy. Taki przedsmak nadchodzących świąt…

Oprac. Hanna Kaszubowska

Klasa IV d na mikołajkach w Ściernisku! - 6.12.2021

Ułatwienia dostępu