Dzień Świętego Patryka
Wczoraj, tj. 17.03. w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo zielono, biało i pomarańczowo!
Dlaczego? Bo świętowaliśmy imieniny patrona Irlandii.
Wasza kreatywność w dobieraniu strojów przeszła nasze oczekiwania.
Każdy, kto odważył się założyć narodowe barwy Irlandii, wziął udział w naszej pamiątkowej sesji zdjęciowej. W nagrodę za te kolorowe stylizacje na uczestników czekały pyszne, słodkie bułeczki, których sponsorem była Piekarnia – Cukiernia „Magdalenka” p. Łukasza Sobieraja. Ślemy ogromne podziękowania za ten słodki “gift”.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i super energię.
Fotorelacja z wydarzenia poniżej!


