Zerówka w komisariacie

W grudniu dzieci z oddziałów zerowych wraz z nauczycielami odwiedziły Komisariat Policji. Spotkanie z policjantami oraz wejście do budynku komisariatu było dla dzieci fascynującym doświadczeniem, które pozwoliło lepiej zrozumieć pracę i codzienne wyzwania z jakim mierzą się policjanci. Dzieci podczas wizyty zapoznały się z pomieszczeniami służbowymi, a także zobaczyły, jak funkcjonuje ta instytucja w praktyce. Wizyta na komisariacie była dobrą okazją do zadawania pytań oraz lepszego zrozumienia roli policjanta w społeczeństwie. Na zakończenie spotkania, przed budynkiem czekała na dzieci niespodzianka –  zwiedzanie radiowozu policyjnego. Dziękujemy za poświęcony czas i wzbogacenie doświadczeń dzieci, takie spotkania zostają na długo w pamięci naszych uczniów.

Zerówka w komisariacie - 18.12.2025
Ułatwienia dostępu