Koło PCK pamięta o grobach
W dniu 30 października członkowie szkolnego koła Polskiego Czerwonego Krzyża odwiedzili cmentarz parafialny, aby posprzątać opuszczone i zaniedbane groby najmłodszych.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem porządkowali nagrobki, usuwali chwasty, grabili liście i zapalali znicze zebrane podczas szkolnej akcji “Zapal znicz”.
Efekt ich pracy był naprawdę zdumiewający – groby nabrały godnego, pełnego zadumy wyglądu. Akcja była nie tylko lekcją szacunku i pamięci, ale również pięknym przykładem wolontariatu i współpracy.
Brawo dla wszystkich członków szkolnego koła PCK za ich wrażliwość, empatię i piękne serca!


