Pierwsza wizyta w teatrze kl. 1a i 1c

23.10.2024 uczniowie kl. I a i I c wraz z opiekunami: C. Kliczkowską, W. Kamińską i G. Urbańską  wybrali się do Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu  na spektakl „A morze nie ” w reżyserii Mariusza Babickiego. Na deskach grudziądzkiego teatru wystąpili aktorzy z Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina.

Mali widzowie obejrzeli pełną humoru podróż na biegun północny dwójki niezwykłych przyjaciół: wyluzowanej Marchewki oraz roztargnionego, zagubionego Bałwanka. To cudowna opowieść o przyjaźni pomiędzy tymi bohaterami, którzy będąc skrajnie od siebie różni i z pozoru zupełnie niedopasowani, okazują się najlepszymi kompanami na dobre i na złe.

Spotkanie ze sztuką  nie tylko dało uczniom dużo wrażeń i satysfakcji, ale przede wszystkim skłoniło do refleksji. Dla przyjaźni możemy się zmienić, poświęcić to, co do tej pory uważaliśmy za najważniejsze po to, aby dać szczęście tym, których kochamy.

C. Kliczkowska, W. Kamińska, G. Urbańska

Pierwsza wizyta w teatrze kl. 1a i 1c - 23.10.2024