Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

4 października 2024r. w Parku Borowiackim w Czersku  odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Rywalizacja prowadzona była w czterech kategoriach. Na starcie stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku , Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku Szkoły Podstawowej w Rytlu i  Łęgu.

Podobnie jak w zeszłym roku start i meta znajdowały się w Parku Borowiackim. Każda drużyna składała się z 6 zawodników. Największą wytrzymałością biegową tego dnia wykazały się zawodniczki z “Jedynki” (klas V- VI)  w pozostałych kategoriach  nasza szkoła zajęła II miejsce

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku , w składzie

Wąs – Janecka Maja 5a, Zielińska Karolina 5b, Kędzierska Natalia 6a, Rostankowska Julia 6b, Sałata Wiktoria 6c, Zabrocka Maja 6c, Kręska Wiktoria 6d.

Dziewczęta awansowały na zawody powiatowe, które odbędą się już jutro, 10 października, w Konarzynach.

Opiekun: Filip Pruszak

Zespoły z SP nr 2, które zajęły I miejsce w biegach przełajowych, nie mogą wziąć udziału w zawodach powiatowych, dlatego naszą gminę będą reprezentować dwa zespoły z SP nr 1, które zajęły II miejsce – dziewczęta i chłopcy z klas VII-VIII.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe - 4.10.2024