Obóz żeglarski kl. 7a

Piękna pogoda, słońce, jezioro, no i żaglówki! Czyżby wakacje jeszcze trwały? Takie wrażenie mieli uczniowie klasy 7a podczas obozu żeglarskiego, który odbył się w dniach 16-20 września w Borsku.
Taki obóz to jednak przede wszystkim czas intensywnych zajęć pod czujnym okiem instruktorów żeglarstwa, pana Czesława Sikory i pana Tomasza Kędzierskiego, którzy w profesjonalny sposób przekazują swoją wiedzę i dzielą się swoimi umiejętnościami ze swoimi podopiecznymi.
Codzienne zajęcia sprawiły, że nasi młodzi żeglarze czują się coraz pewniej, wykonując powierzone im zadania.
Zapraszamy na film, który jest najlepszym dowodem na to, że możemy być dumni z uczniów klasy 7a – zdyscyplinowani, z każdym dniem coraz bardziej zgrani, gotowi do współpracy, dbający o bezpieczeństwo swoje i całej załogi! Właśnie tacy są dobrzy żeglarze!

Wychowawczyni klasy, Małgorzata Lutowska