Obóz żeglarski kl. 6a

W dniach 9-13 września klasa VI A miała okazję uczestniczyć w szkoleniowym obozie żeglarskim. Choć słońce nas nie rozpieszczało, humory dopisywały przez cały czas! Codziennie, mimo chwilami mocnego wiatru, który przechylał łódki i stawiał przed nami wyzwania, załogi dzielnie radziły sobie z trudnościami. Z ciekawością podchodziliśmy do każdego zadania, nie marudząc ani przez chwilę. Zajęcia na wodzie odbywały się regularnie, a my z dnia na dzień stawaliśmy się coraz bardziej pewni siebie i swoich umiejętności. Pod okiem panów Czesława Sikory i Tomasza Kędzierskiego , którzy wykazali się anielską cierpliwością, uczyliśmy się sztuki żeglarskiej. Instruktorzy z zaangażowaniem korygowali nasze błędy i wprowadzali w tajniki żeglarstwa. Najważniejsze okazały się współpraca i uważność na drugiego człowieka. To właśnie te wartości towarzyszyły nam przez cały obóz.

Każdego wieczoru cała klasa spotykała się na wspólnych zabawach i rozmowach. Był to czas na relaks, integrację i wymianę doświadczeń. Śmiech i radość towarzyszyły nam do późnych godzin wieczornych.

Obóz żeglarski był nie tylko okazją do nauki i zabawy, ale także do budowania więzi i umiejętność współpracy. Wspólnie przeżyliśmy niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy rodzicom, za sfinansowanie obozu, a  panom Czesławowi i Tomaszowi za profesjonalny instruktarz i zaangażowanie. Już nie możemy się doczekać kolejnych przygód na wodzie!

Uczniowie VI a z wych. B. Jażdżewską

Obóz kl. 6a - 9-13.09.2024