Zerówki na wystawie klocków Lego

29 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły, wybrali się na największą w Polsce Edukacyjną Wystawę Budowli z Klocków LEGO do Gdańska. Dzieci mogły podziwiać niesamowite makiety. Eksponaty prezentowały postacie, miejsca oraz wydarzenia znane z bajek i filmów, jak również sceny historyczne oraz najsłynniejsze budowle architektoniczne- zarówno zabytkowe jak i współczesne oraz nietypowy wernisaż obrazów, „namalowanych” klockami LEGO.

Mieliśmy także okazję podziwiać wystawę niesamowitych obrazów – 3D Trick Galery, gdzie mogliśmy wykonać zdjęćia w zupełnie niecodziennych, abstrakcyjnych wręcz niemożliwych sceneriach.

Wiele radości mieliśmy także podczas zabaw klockami LEGO, na specjalnie wydzielonej powierzchni, znajdowały się stoliki do zabawy, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków oraz ściana przeznaczona do pisania klockami, tzw. „Trick Wall”.  

Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

Zerówki na wystawie klocków Lego - 29.05.2024

Ułatwienia dostępu