Dzień Matki w klasie 2c

21 maja 2024 r. w klasie 2c odbyła się niezwykła uroczystość. Świętowaliśmy „Dzień Matki”. Mali artyści pod kierunkiem wychowawczyni Kamili Linda oraz n-l wspomagającego Kamili Lewandowskiej-Gilla zaprezentowali swoje umiejętności. Uczniowie świetnie odegrali swoje role, nie zabrakło śmiechu i wzruszeń. Przedstawienie spotkało się z ciepłym przyjęciem. Dzieci podziękowały swoim mamusiom składając życzenia i śpiewając piosenki. Wręczyły samodzielnie przygotowane kwiatki oraz laurki. Nasi drugoklasiści spisali się na medal. Mamusiom bardzo się podobało. Po występie odbył się słodko-owocowy poczęstunek.

Było to popołudnie, które upłynęło pod znakiem wspaniałej i ciepłej atmosfery. Składamy podziękowania dla mam za pomoc w organizacji klasowej uroczystości!

Opracowanie: Kamila Linda

Dzień Matki w klasie 2c - 21.05.2024

Ułatwienia dostępu