Wyniki – “Bezpieczne wakacje”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „BEZPIECZNE WAKACJE”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku zorganizowała w maju 2023 r. osiemnastą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej “Bezpieczne Wakacje”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych. Prace zostały przekazane z różnych regionów Polski.
Konkurs miał na celu: Uwrażliwienie na tematykę bezpieczeństwa podczas wakacji. Przestrzeganie przed alkoholem, narkotykami i innymi używkami. Zachowanie bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń i maszyn. Rozbudzenie aktywności plastycznej. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu techniką komputerową tematycznego rysunku. Wszystkie prace konkursowe były wykonane zgodnie z podanym tematem. Autorzy wykazali się pomysłowością i zaangażowaniem.

Oceny prac dokonała komisja w składzie: p. Barbara Jażdżewska – plastyk i p. Piotr Czarnowski – informatyk. Zwycięskie prace zostały wyłonione w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

WYNIKI

Kategoria – klasy I-III
I miejsce: Aleksandra Misiak – SP 3 Lębork
II miejsce: Jakub Ran – SP 3 Lębork
III miejsce: Jakub Karliński – SP 1 Czersk
Wyróżnienie: Marianna Pilecka – SP 52 Gdańsk, Ksawery Konefka – SP 1 Czersk

Kategoria – klasy IV-VIII
I miejsce: Krystsina Liutsko – SP 40 Gdynia
II miejsce: Alicja Fornal – SP 24 Radom
III miejsce: Nikodem Urbala – SP 18 Rzeszów
Wyróżnienie: Wiktor Wiencelewski – SP 1 Czersk, Agata Goebel – SP 10 Rumia

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy bardzo za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.

Organizatorzy:
Ewa Bonkowska
Kazimierz Kosecki

Kategoria I-III

I miejsce: Aleksandra Misiak – SP 3 Lębork
I miejsce: Aleksandra Misiak – SP 3 Lębork
III miejsce: Jakub Karliński – SP 1 Czersk
Marianna Pilecka – SP 52 Gdańsk
Ksawery Konefka – SP 1 Czersk

Kategoria IV-VIII

I miejsce: Krystsina Liutsko – SP 40 Gdynia
II miejsce: Alicja Fornal – SP 24 Radom
III miejsce: Nikodem Urbala – SP 18 Rzeszów
 Wiktor Wiencelewski – SP 1 Czersk
Agata Goebel – SP 10 Rumia

Ułatwienia dostępu