Sukcesy uczniów z „Jedynki” i „Dwójki”

2 czerwca 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Silnie odbył się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Popularnej, organizowany przez Szkołę Podstawową w Pawłowie. Zmagania konkursowe odbyły się w czterech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI, VII – VIII. W tegorocznym konkursie zaprezentowali się soliści oraz zespoły. W swoich utworach uczestnicy przypomnieli popularne piosenki wykonywane przez nas na co dzień. Dla naszych młodych wokalistów konkurs zakończył się kolejnym zwycięstwem.

W kategorii klas I –III

soliści
I miejsce – Kinga Banach – SP1 Czersk

zespoły
I miejsce – „Zielone Trio” z  SP1 Czersk  w składzie: Kinga Banach, Ksawery Konefka, Lucyna Leszczyńska

W kategorii klas IV – VI

zespoły
I miejsce – „Happy Nine” z SP2 Czersk w składzie: Daria Hryniewicz, Magdalena Klaszyńska, Wiktoria Landmesser, Michalina Muzioł

Gratulujemy naszym wokalistom!  

„Piosenka jest dobra na wszystko” – śpiewał przed laty Kabaret Starszych Panów. Maksyma ta jest aktualna po dziś dzień – w końcu śpiewanie i słuchanie piosenek daje nam wszystkim radość, odprężenie i uśmiech.

Celina Kliczkowska – SP1
Katarzyna Thiede – SP2

IV Powiatowy Konkurs Piosenki Popularnej - Silno - 2.06.2023

Ułatwienia dostępu