Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III

18 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. I – III. Rywalizacja konkursowa przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II oraz klasy III. Mali uczestnicy odważnie, z pełną ekspresją i ciekawą interpretacją recytowali zabawne wiersze znanych polskich poetów twórczości dziecięcej. Komisja konkursowa, w składzie: p. Katarzyna Porożyńska, p. Barbara Ringwelska, z przyjemnością wysłuchała recytacji naszych wychowanków i szczególnie nagrodziła następujące osoby:

Kategoria kl. II

I m. Maria Damrat – kl. II a

I m. Zuzanna Weltrowska – kl. II a

II m. Kornelia Oksentowicz – kl. II a

III m. Aleksandra Kelbratowska – kl. II b

Wyróżnienie: Weronika Redzimska – kl. II b

Kategoria kl. III

I m. Kinga Banach – kl. III a

I m. Lucyna Leszczyńska – kl. III a

II m. Michał Lepak – kl. III d

III m. Milena Andrearczyk – kl. III a

Wyróżnienie: Ewelina Ossowska – kl. III a

Laureaci wezmą udział w III Rejonowym Konkursie Recytatorskim ”Magia dziecięcej poezji”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów, a zwycięzcom życzymy sukcesów w  kolejnym etapie konkursu recytatorskiego.

organizatorzy:
Celina Kliczkowska