Sukces w XXIX PPPDiM

Sukces uczniów w XXIX Pomorskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Ponad stu uczestników rywalizowało 27.05.2023 r. w Człuchowie podczas XXIX Pomorskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Młodzi artyści występowali w różnych kategoriach wiekowych jako zespoły lub soliści. “To była uczta dla ucha” – tak tegoroczną edycję człuchowskiego konkursu oceniają jurorzy. Najpierw odbyły się przesłuchania w Miejskim Domu Kultury. Potem najlepsi zaprezentowali się podczas Koncertu Laureatów na człuchowskim rynku, gdzie ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. III a: Kinga Banach, Ksawery Konefka i Lucyna Leszczyńska, którzy i tym razem zajęli czołowe miejsca.

Kategoria 7 – 9 lat

soliści:

I miejsce – Kinga Banach – nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego

zespoły:

I miejsce – Zespół „Zielone trio” w składzie: Kinga Banach, Lucyna Leszczyńska, Ksawery Konefka – nagroda Marszalka Województwa Pomorskiego

Gratulujemy młodym wokalistom ogromnych sukcesów!

Celina Kliczkowska

XXIX Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - 27.05.2023

Ułatwienia dostępu