Sukces na Przeglądzie Piosenki

Sukces zespołu Trio  na Powiatowym Przeglądzie Piosenki

22 marca odbył się XXIII Powiatowy Przegląd Piosenki „Na powitanie wiosny”🌼🌷, którego organizatorem było Centrum Kultury w Brusach. Rywalizacja konkursowa przebiegała w 4 kategoriach wiekowych z uwzględnieniem podziału na solistów i zespoły. Uczestnicy wykonywali utwory o tematyce wiosennej, przyrodniczej lub turystycznej. Naszą szkołę reprezentowały solistki z kategorii wiekowej kl. I – III: Amelia Szreiber (kl. III a) i Zuzanna Weltrowska (kl. III a)
oraz zespół z kategorii wiekowej kl. IV – VI    –  Zielone Trio w składzie:
Kinga Banach (kl. IV b), Lucyna Leszczyńska (kl. IV a), Ksawery Konefka (kl.IV a).

II MIEJSCE ZAJĄŁ ZESPÓŁ ZIELONE TRIO 🥈

Gratulujemy wszystkim młodym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych! 👏

Celina Kliczkowska

Powiatowy Przegląd Piosenki, Brusy - 22.03.2024

Ułatwienia dostępu