Pierwszoklasiści dla babć i dziadków

Babcia i dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dziadkowie są dla wnucząt nieocenionym wsparciem, często rozpieszczają, starają się mieć zawsze czas, wysłuchają, służą radą i pomocą, a co  najważniejsze kochają bezgranicznie. 🫶 Dzięki nim dzieciństwo staje się pełniejsze i piękniejsze. 🌈 Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, przed feriami i po feriach, odbyły się uroczyste spotkania. 🎉 Zaproszeni goście mogli podziwiać programy artystyczne. 🎶 Dziadkowie z zachwytem i wzruszeniem wysłuchali prezentowanych wierszy piosenek oraz z uwagą wpatrywali się w tańce swoich pociech. 👀 Na koniec wnuczęta obdarowały babcie i dziadków upominkami i zaproszono gości  na słodki poczęstunek. 🎀☕️ To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechów, radości i dumy. 🥰😍Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. 💎😇

Wychowawczynie: K. Makowska, E. Keister, A. Skóra, E. Bonkowska

Pierwszoklasiści dla babć i dziadków - 26.01.2024

Ułatwienia dostępu